STALPLAST - PRODUCENT PAWILONÓW HANDLOWYCH

Firma STALPLAST od 1991 roku zajmuje się wykonywaniem obiektów z płyty warstwowej, działając na terenie całego kraju. Płyty warstwowe, to wciąż innowacyjna metoda budowania obiektów przemysłowych, handlowych, gastronomicznych, a także biurowych. Płyta warstwowa wykorzystywana jest do wykonywania obiektów, które cechuje trwałość i funkcjonalność. Wymiary zamawianych pawilonów, architektura oraz kolor ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

Nasza firma ma dla Państwa bardzo szeroką propozycję, w zakres której wchodzą między innymi: pawilony (kontenery) handlowe, gastronomiczne, biurowe, kioski handlowe, mroźnie, sterownie, hale, myjnie i garaże, dobudowy, portiernie, wylęgarnie, domki letniskowe i inne. Oferujemy także montaż płyt warstwowych. Nasze usługi opierają się na wykonywaniu obiektów z płyt ściennych poliuretanowych oraz ściennych styropianowych. Płyty, w których rdzeniem jest styropian, charakteryzują się przede wszystkim właściwościami izolacyjnymi, natomiast płyty, w których rdzeniem jest wełna mineralna, łączą w sobie dobre właściwości izolacyjne z bardzo wysoką odpornością ogniową.

Jako firma możemy zagwarantować Państwu solidność i terminowość wykonywanych usług, profesjonalną kadrę pracowników oraz fachowe doradztwo. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
adres

ul. ul. Kowanowska 17
64-600 OBORNIKI
wielkopolskie

phone

Zadzwoń do nas!